ŞAHİN PİPO

36 yıldır pipo üretimi alanında faaliyet gösteren Şahin Pipo 1980 yılında Nevzat, Ahmet ve Bekir Şahin ortaklığında kurulmuştur. Önceleri pipo dağıtımı ve toptan satışı konusunda hizmet veren şirketimizin bilgi-birikimini üretim yönünde değerlendirmeye karar vermesiyle birlikte “Şahin Pipo”’ adı Türkiye’de pipo denildiğinde ilk akla gelen arkaya dönüşmüştür.

Pipo üretimi için en ideal materyal olan “briar”ı kullanan Şahin Pipo’nun üretim konusunda gerçekleştirdiği uluslararası AR-GE çalışmaları, bünyesinde yer alan ürünlerin kalitesine yansımakta gecikmemiştir. Ürettiği yüksek standartlı pipoları yedi farklı ülkeye ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunan

şirketimiz, model geliştirme sürecindeki üretkenliğiyle de dünyanın sayılı pipo üreticileri arasındaki yerini almıştır.

Pipo üretiminin yanı sıra puro ve diğer tütün aksesuarlarının üretimi ve pazarlaması da “Şahin Pipo” markası altında başarılı ile gerçekleştirilmektedir.

Şirketimiz, Vauen, Sarome, Big Ben, Mastro de Paja, Jemar, Viprati, Ser Jacopo, Falcon gibi markaların Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Üretim ve satış alanında kaliteden ödün vermeden pipo ve puro severlere hizmet vermeyi amaçlayan Şahin Pipo, Türkiye’de insanların pipo ve puro konusunda ihtiyaç duyduğu her tür ürün ve hizmeti tek elden aldığı bir merkez olmayı hedeflemektedir.